Psycholog Online
Odzyskaj komfort psychiczny już teraz!

Nie czekaj i już dziś zgłoś się po fachową pomoc psychologiczną.
Uwierz, że inwestycja w zdrowie psychiczne zawsze jest właściwą decyzją!

Rozpocznij konsultację

Rozpocznij swoją konsultację psychologiczną online

Twój Psycholog Online - odzyskaj komfort psychiczny już teraz

Zdrowie psychiczne oraz poczucie komfortu i równowagi w tym obszarze jest nie mniej ważne od zdrowia fizycznego. Dobre samopoczucie pozwala funkcjonować w codzienności, a także wypełniać obowiązki rodzinne i zawodowe. Niestety nagromadzenie trudności życiowych potrafi czasem odbić się negatywnie na naszym nastroju, powodując przygnębienie i utrudniając radzenie sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Ponieważ najlepszym wyjściem z takiej sytuacji jest znalezienie profesjonalnej pomocy, chcielibyśmy zaoferować Ci konsultacje psychologiczne online. Już w ciągu kilku spotkań psycholog online może sprawić, że na nowo zyskasz siłę do działania i zaczniesz przeżywać radość z każdego nowego dnia.

konsultacje psychologiczne online psycholog

Poradnia psychologiczna online - kim jesteśmy?

Nasza poradnia to miejsce, w którym uzyskasz profesjonalną pomoc psychologiczną. Do Twojej dyspozycji będzie psycholog z 20 letnim doświadczeniem, który przy wykorzystaniu najlepszej wiedzy i umiejętności pomoże Ci uporać się z gnębiącymi Cię problemami. Nasz specjalista to osoba empatyczna, profesjonalna, potrafiącą zadbać o komfortową atmosferę podczas konsultacji. Każdy pacjent zostanie z uwagą wysłuchany i zostanie mu zaoferowana fachowa pomoc psychologiczna.

System, w jakim działamy, to konsultacje psychologiczne online. Oznacza to, że osoby chcące skorzystać z naszej pomocy nie muszą osobiście stawiać się w gabinecie. Sesje odbywają się za pośrednictwem wideokomunikatora. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, jak również w pełni bezpieczne pod względem epidemicznym. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, psycholog online jest zawsze dostępny!

Psycholog online - dlaczego warto?

Sfera zdrowia psychicznego to niezwykle istotny aspekt życia, który przez lata był przez społeczeństwo zaniedbywany. Największą uwagę poświęcało się zdrowiu fizycznemu. Zapominając, że równowaga w sferze emocjonalnej nie mniej wpływa na funkcjonowanie organizmu. Na szczęście obecnie to się zmienia. Dostęp do pomocy psychologicznej staje się łatwiejszy.

Skorzystanie z wizyt online u naszego psychologa to jeden z najlepszych sposobów, by o tę sferę zadbać. Przede wszystkim, zdalna forma konsultacji sprawia, że znika wiele barier takich jak trudności z dojazdem. Brak konieczności dotarcia do przychodni stacjonarnej to również większa anonimowość. Nie ryzykujesz tym, że ktoś zobaczy Cię, gdy wchodzisz do gabinetu. Na konsultacje możesz umówić się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Bez stania w korkach, łapania autobusu czy też gorączkowego załatwiania opieki nad małym dzieckiem. Zamiast tego w zaciszu własnego domu lub innym miejscu, gdzie czujesz się bezpiecznie i komfortowo, łączysz się z psychologiem i rozpoczynasz rozmowę.

Konsultacja psychologiczna online jest bezkontaktowa, wygodna i szybka do zrealizowania. Podczas niej zostanie Ci poświęcone 100% uwagi specjalisty, który skupi się wyłącznie na Twoim problemie. Jednocześnie zaoferuje holistyczne podejście do kwestii równowagi emocjonalnej. Już kilka spotkań pozwala uzyskać komfort, spokój i poprawić codzienne funkcjonowanie.

Dla kogo konsultacje psychologiczne online?

Na zadbanie o zdrowie psychiczne zawsze jest właściwy moment. Psycholog online to odpowiedni specjalista do odwiedzenia zawsze wtedy, gdy czujesz, że przestajesz sobie radzić z problemami, a Twój nastrój ulega obniżeniu. Z naszej fachowej pomocy psychologicznej warto skorzystać również w sytuacji gdy:

  • ✅ Odczuwasz nasilony lub nieprzemijający lęk
  • ✅ Masz niską samoocenę
  • ✅ Cierpisz z powodu uzależnień lub zaburzeń odżywiania
  • ✅ Czujesz, że znajdujesz się w kryzysie emocjonalnym
  • ✅ Mierzysz się z traumą, w tym ze stresem pourazowym
  • ✅ Podejrzewasz u siebie objawy depresji lub innych zaburzeń psychicznych

Jeśli dotyka Cię kryzys, przestajesz sobie radzić, a w Twoim życiu zaczyna być więcej cienia niż blasku, nie wahaj się poprosić o pomoc!

Psycholog online na NFZ

Czy opieka psychologiczna wchodzi w zakres usług finansowych z Narodowego Funduszu Zdrowia? Tak, w ramach NFZ można zapisać się również do psycholog, jednak nie jest to prosta sprawa. Do tego specjalisty potrzeba uzyskać skierowanie. Skierowania nie trzeba jedynie do psychiatry, z tego względu wiele osób decyduje się na leczenie farmakologiczne zamiast zająć się problemem od innej strony. Wyjątkiem jest jedynie okres epidemii, podczas którego do psychologa można dostać się bez skierowania. Należy mieć jednak na uwadze, że po zakończeniu stanu zagrożenia epidemicznego wyjątek ten zostanie zniesiony. Nasz psycholog online natomiast będzie dla Ciebie dostępny bez skierowania zawsze i w każdych okolicznościach.

Co więcej, terminy na NFZ potrafią być naprawdę odległe. Tymczasem, gdy w grę wchodzi zdrowie psychiczne, nie warto czekać. U nas na spotkanie z psychologiem umówisz się szybciej. Nasza poradnia psychologiczna online to podmiot prywatny. Oznacza to, że za wizyty pobieramy opłaty. Cena konsultacji u psychologa online wciąż jest jednak atrakcyjna w stosunku do typowego kosztu takiej usługi. Co więcej, nie zawsze na NFZ masz możliwość konsultacji zdalnej lub teleporady. Wybierz więc konsultacje psychologiczne online i czuj się pewnie, i komfortowo.

Umów się na konsultacje psychologiczne online - to proste!

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, nasza poradnia psychologiczna online jest dla Ciebie. Wystarczy tylko kilka prostych kroków, by wziąć udział w konsultacji z psychologiem z 20 letnim doświadczeniem.

  • ✅ Proces umawiania się na wizyty jest prosty i intuicyjny.
  • ✅ Po wybraniu specjalisty system sam przeprowadzi Cię przez wybór terminu i opłacenie wizyty za pomocą bezpiecznych transakcji.
  • ✅ Ostatni krok to już tylko czekanie na kontakt z psychologiem.

Nie czekaj i już dziś zgłoś się po fachową pomoc psychologiczną. Uwierz, że inwestycja w zdrowie psychiczne zawsze jest właściwą decyzją!

Konsultacja z E-receptą za 49.99 ZŁ Tylko w najnowszej aplikacji!