Psycholog i psychoterapia online - pomoc psychologiczna w zaciszu domowym

Oferujemy konsultacje online z psychologiem. Doświadczony terapeuta pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy i poprawić jakość życia. Konsultacja kosztuje 199,99 zł.

Rozpocznij konsultację

Rozpocznij swoją konsultację psychologiczną online

Psycholog Sylwia Kwaśny
Psycholog Sylwia Kwaśny Psycholog, Psychodietetyk
5 (4)
199.99 PLN
Dziś
12:00 12:50 13:40
Jutro
14:00 14:50 15:40

Co to jest konsultacja psychologiczna online?

Konsultacja psychologiczna online to forma pomocy psychologicznej, która odbywa się zdalnie, za pośrednictwem internetu. Pacjent i psycholog łączą się ze sobą za pomocą wideoczatu, telefonu lub platformy do wideokonferencji.

Konsultacja psychologiczna online jest dostępna dla każdego, kto potrzebuje pomocy psychologicznej. Może z niej skorzystać osoba, która doświadcza:

 • Problemy emocjonalne - depresja, lęk, stres, trudności w relacjach z innymi ludźmi.
 • Problemy psychologiczne - zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania, uzależnienia.
 • Problemy zawodowe - trudności w pracy, stres, konflikty w pracy.
 • Problemy osobiste - trudne doświadczenia życiowe, zmiany życiowe.

Zalety konsultacji

Konsultacja psychologiczna online ma wiele zalet, w tym:

 • dostępność - konsultacja może się odbyć z dowolnego miejsca na świecie
 • oszczędność czasu - nie trzeba dojeżdżać do gabinetu psychologa
 • dyskrecja - konsultacja odbywa się w zaciszu domowym
 • komfort - pacjent może czuć się bardziej swobodnie w swoim własnym otoczeniu
leczenie psychologiczne z konsultacją

Leczenie farmakologiczne zdrowia psychicznego

Farmakoterapia jest jedną z metod leczenia zaburzeń psychicznych. Leki mogą być stosowane w celu zmniejszenia objawów, takich jak:

 • Depresja - powszechne zaburzenie psychiczne, do którego objawów należą m.in. uczucie smutku, przygnębienia i utraty zainteresowań. Leki przeciwdepresyjne, takie jak inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny (SSRI) i inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny i noradrenaliny (SNRI), są często stosowane w leczeniu depresji.
 • Zaburzenia lękowe - duża grupa zaburzeń psychicznych, nazywanych w przeszłości nerwicami. lęk to stan emocjonalny objawiający się m.in. jako niepokój, uczucie napięcia i zagrożenia. W zależności od typu zaburzeń lękowych, objawów oraz długości ich trwania stosuje się: benzodiazepiny, SSRI lub SNRI oraz leki z innych grup o innych mechanizmach działania.
 • Schizofrenia - zaburzenie psychiczne, w którym umiejętność rozpoznawania rzeczywistości, reakcje emocjonalne, proces myślenia oraz umiejętność porozumiewania się ulegają znacznemu pogorszeniu, co utrudnia funkcjonowanie chorej osoby. Stosowane leki dzielą się na dwie grupy neuroleptyki klasyczne (typowe) i atypowe, które są stosowane odpowiednio do objawów pacjenta.
 • Zaburzenia afektywne dwubiegunowe - zaburzenie nastroju charakteryzujące się naprzemiennymi epizodami depresji i manii. Leki przeciwdepresyjne, leki przeciwpsychotyczne i leki stabilizujące nastrój, takie jak lit i karbamazepina, są często stosowane w leczeniu zaburzeń afektywnych dwubiegunowych w zależności od aktualnego stanu psychicznego pacjenta.
 • Zaburzenia osobowości - trwałe wzorce myślenia, odczuwania i zachowania, które powodują problemy w życiu codziennym. Leki mogą być stosowane w leczeniu zaburzeń osobowości, ale nie są one zwykle skuteczne w samodzielnym leczeniu. Leki mogą być stosowane w celu zmniejszenia objawów, takich jak uczucie lęku lub depresji, które mogą towarzyszyć zaburzeniom osobowości. Leczenie farmakologiczne zaburzeń psychicznych powinno być prowadzone pod nadzorem lekarza. Lekarz może dobrać odpowiednie leki i ustalić dawkę, która jest bezpieczna i skuteczna.

Leczenie farmakologiczne zaburzeń psychicznych powinno być prowadzone pod nadzorem lekarza. Lekarz może dobrać odpowiednie leki i ustalić dawkę, która jest bezpieczna i skuteczna.

konsultacja psychologiczna online erecept

Psycholog online na NFZ

W ramach NFZ można zapisać się do psychologa, jednak wymaga to skierowania. Skierowania nie trzeba jedynie do psychiatry, dlatego wiele osób decyduje się na leczenie farmakologiczne zamiast zająć się problemem od innej strony.

Co więcej, terminy na NFZ potrafią być naprawdę odległe. Tymczasem, gdy w grę wchodzi zdrowie psychiczne, nie warto czekać. U nas na spotkanie z psychologiem umówisz się szybciej.

Nasz psycholog online jest dostępny bez skierowania zawsze i w każdych okolicznościach. Umówisz się na spotkanie szybciej niż na NFZ, a cena konsultacji jest atrakcyjna.

Konsultacje psychologiczne online w erecept.pl

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, nasza poradnia psychologiczna online jest dla Ciebie. Wystarczy tylko kilka prostych kroków, by wziąć udział w konsultacji z psychologiem z 20 letnim doświadczeniem.

 • ✅ Proces umawiania się na wizyty jest prosty i intuicyjny.
 • ✅ Po wybraniu specjalisty system sam przeprowadzi Cię przez wybór i opłacenie wizyty za pomocą bezpiecznych transakcji.
 • ✅ Ostatni krok to już tylko czekanie na kontakt z psychologiem.

Nie czekaj i już dziś zgłoś się po fachową pomoc psychologiczną. Uwierz, że inwestycja w zdrowie psychiczne zawsze jest właściwą decyzją!

Konsultacja z E-receptą za 49.99 ZŁ Tylko w najnowszej aplikacji!