Konsultacja medyczna z receptą online jeszcze tańsza! Kod rabatowy - 10%

Opublikowano 23.02.2024

Autor Redakcja Erecept.pl

Konsultacja medyczna z receptą online jeszcze tańsza! Kod rabatowy   10%

Skończyły się tabletki antykoncepcyjne lub inne leki na receptę? Potrzebujesz konsultacji online z e-receptą na przedłużenie terapii? A może chcesz przedyskutować swój problem medyczny z lekarzem? To prostsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Skorzystaj z okazji już dzisiaj - podaj kod rabatowy ERECEPTKOD10 podczas składania zamówienia, aby otrzymać wizytę u lekarza online 10% taniej. Oferta dotyczy usługi e-Recepta i e-Recepta Express.

Spis treści

Konsultacja online - przedłużenie leczenia i nie tylko

Długie kolejki w przychodniach w sezonie infekcyjnym to zmora niemal wszystkich pacjentów, szczególnie tych, którzy są wyczerpani z powodu przeziębienia czy grypy. Zapisy do lekarzy specjalistów także kierują na odległe terminy. Co zrobić, jeśli potrzebujemy leczenia "na już"? Jest na to sposób! Konsultacje online to alternatywa dla tradycyjnych wizyt u lekarza.

Telemedycyna umożliwia szybki i wygodny dostęp do opieki zdrowotnej pacjentom, nawet tych mieszkających w odległych regionach.

Serwis Erecept.pl oferuje konsultacje telemedyczne, podczas których może zostać wystawiona e-recepta dotycząca potrzebnych leków, e-zwolnienie czy skierowanie na tomografię komputerową i rentgen.

Elektroniczne recepty to wygodne rozwiązanie szczególnie dla kobiet, które potrzebują przedłużenia antykoncepcji hormonalnej (np. tabletki antykoncepcyjne czy plastry antykoncepcyjne), ale nie tylko. Konsultacje online umożliwiają szybki i łatwy dostęp do lekarzy, w tym specjalistów.

Bez zakładania konta na portalu możesz skorzystać z konsultacji telemedycznych. Platforma Erecept.pl ma w swojej ofercie konsultacje u ginekologa online, endokrynologa online czy psychologa online. Podczas wizyty u lekarza możesz omówić swój problem medyczny i uzyskać leczenie - e-receptę.

e-Recepta online 49.99 ZŁ

Leki na potencje, leki stałe, antykoncepcja stała, przedłużenie terapii w chorobach przewlekłych.

Czas realizacji do 1 godziny roboczej*

Antykoncepcja awaryjna 59.99 ZŁ

Tabletka 'po', tabletka dzień po, tabletka do 72h, pigułka po.

Czas realizacji do 1 godziny roboczej*

Kod promocyjny na konsultację z receptą online w Erecept.pl

Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowej oferty w serwisie Erecept.pl! Oferujemy kod rabatowy, dzięki któremu otrzymasz zniżkę na konsultację medyczną online. Nie przegap zniżki, aby kontynuować swoją terapię bez wychodzenia z domu, korzystając z wygody i bezpieczeństwa e-recepty.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy, że wejdziesz na Erecept.pl i wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie. Postępuj zgodnie z instrukcją zawartą w formularzu, wpisując kod promocyjny ERECEPTKOD10, aby aktywować zniżkę. Dzięki temu, recepta na leki, których potrzebujesz, zostanie przesłana prosto na Twój adres e-mail.

Podana promocja dotyczy standardowego pakietu do 12 godzin roboczych. Ostateczna kwota do zapłaty wyniesie 53,09 zł. W przypadku Recepty Express cena promocyjna wynosi 62,99 zł. Oferta (kod rabatowy) jest ważna do odwołania.

Dowiedz się, czym jest e-recepta i dlaczego to tak duże udogodnienie dla pacjentów. Erecept.pl to Twoja recepta na leki, bez konieczności wychodzenia z domu, dostępna przez internet. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Już teraz skorzystaj z kodu rabatowego!

Zobacz także: Jak sprawdzić szczegóły e-recepty?

Serwis Erecept.pl ma już 3 lata!

Erecept.pl w tym roku obchodzi 3 urodziny! Przez ten czas dużo się zmieniło - z niewielkiej firmy staliśmy się organizacją, która zatrudnia 50 osób, wspiera pacjentów i jest doceniana za swoją pracę.

  • W ciągu 3 lat zrealizowaliśmy ponad 500 000 konsultacji telemedycznych.

  • Aplikacja mobilna Erecept.pl odnotowała ponad 100 tys. pobrań i jest na 2. miejscu w sklepie GooglePlay wśród najbardziej popularnych aplikacji medycznych w Polsce.

  • Firma Erecept została laureatem programu gospodarczego „Made in Poland 2023”, organizowanego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości.

  • Erecept.pl uzyskał tytuł "Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2023".

Dzięki Erecept pacjenci mają ułatwiony dostęp do opieki medycznej. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Jesteś zadowolony z naszych usług? Podziel się swoją opinią.

Jesteśmy też w social mediach. Zobacz nas na Facebook, TikTok, Instagram, Linkedin.

Inni czytali również

Grypa żołądkowa - jelitówka, grypa jelitowa - objawy i leczenie
Grypa żołądkowa - jelitówka, grypa jelitowa - objawy i leczenie

"Grypa żołądkowa" czy "grypa jelitowa" to synonimy, potocznie oznaczające ostrą biegunkę zakaźną wywołaną wirusami. Z kolei zatrucie pokarmowe to potoczna nazwa określająca ostrą biegunkę wywołaną toksynami bakterii. Mogą towarzyszyć jej takie objawy jak wysoka gorączka, wymioty czy ból brzucha. Trzeba zachować szczególną ostrożność w tracie choroby, gdyż infekcja bardzo łatwo się rozprzestrzenia. Szczyt zachorowań przypada na chłodną porę roku, np. jesień.

Artykuł
23.02.2024
Jodek potasu - kiedy i po co go stosować? Jak wygląda dawkowanie przy zagrożeniu promieniowaniem?
Jodek potasu - kiedy i po co go stosować? Jak wygląda dawkowanie przy zagrożeniu promieniowaniem?

Jodek potasu, który wraz z jodem i wodą tworzy płyn Lugola, jest pamiętany przez pryzmat katastrofy elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Czy aktualna sytuacja polityczna, w tym działania w rejonie zaporoskiej elektrowni atomowej, oznacza jego wielki powrót? Jakie działanie ma jodek potasu? Czy jest sens go przyjmować?

Artykuł
28.03.2024
Jak najtaniej można zdobyć e-receptę?
Jak najtaniej można zdobyć e-receptę?

We współczesnych czasach, gdy internet stał się nieodłączną częścią naszego życia, wiele czynności możemy wykonać online. Jednym z nowoczesnych rozwiązań są recepty online, dzięki którym możemy wykupić potrzebne leki. Przepisać receptę online może nie tylko lekarz w gabinecie prywatnym, ale również każdy lekarz pracujący dla NFZ.

Artykuł
19.12.2023
Konsultacja z E-receptą za 49.99 ZŁ Tylko w najnowszej aplikacji!