Lekarz Psychiatra - konsultacje telemedyczne

Gdańsk (Ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5) Do ustalenia 70% od każdej przeprowadzonej konsultacji

Erecept Sp. z o.o. poszukuje do zespołu na stanowisko:

Lekarz Psychiatra - konsultacje  telemedyczne

Opis stanowiska:

Jesteśmy innowacyjną firmą medyczną i poszukujemy lekarza psychiatrę, który chciałby dołączyć do naszego zespołu. Jeśli jesteś pasjonatem medycyny, masz umiejętności komunikacyjne oraz zainteresowanie rozwijaniem nowoczesnych rozwiązań w opiece zdrowotnej, to jesteśmy zainteresowani współpracą z Tobą.

Obowiązki:

- Świadczenie wysokiej jakości konsultacji psychiatrycznych.

- Wykonywanie oceny stanu zdrowia pacjentów na podstawie zebranych informacji i dokumentacji medycznej.

- Zlecanie badań dodatkowych, w razie potrzeby.

- Udzielanie porad i informacji związanych z profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób psychiatrycznych.

- Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołu w celu zapewnienia kompleksowej opieki zdrowotnej.

Wymagania:

- Ukończona specjalizacja lub bycie w trakcie specjalizacji z psychiatrii.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia wobec pacjentów.

- Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług medycznych.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie: 70% od każdej zrealizowanej konsultacji.

- Elastyczny grafik pracy, umożliwiający dostosowanie godzin pracy do Twoich preferencji.

- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem i chcesz być częścią naszego innowacyjnego zespołu, skontaktuj się z nami przez adres mailowy job@erecept.pl, lub telefonicznie 537 176 783.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do aplikacji.

Rozwiązanie captch'y jest wymagane.
Konsultacja z E-receptą za 49.99 ZŁ Tylko w najnowszej aplikacji!