Ginoring – informacje o leku, cena, dawkowanie oraz przeciwwskazania

Opublikowano 26.01.2022

Ginoring – informacje o leku  cena  dawkowanie oraz przeciwwskazania

Ginoring

Otrzymaj receptę na ten lek. Szybko, tanio i bez wychodzenia z domu.

Ginoring jest hormonalnym, złożonym środkiem antykoncepcyjnym w postaci dopochwowego systemu terapeutycznego. Do substancji czynnych zawartych w produkcie należą: etonogestrel etynyloestradiol.

Spis treści

Informacje ogólne, stosowanie oraz dawkowanie leku Ginoring

Czym jest Ginoring?

Ginoring to hormonalny, dwuskładnikowy środek antykoncepcyjny w postaci dopochwowego systemu terapeutycznego - krążka dopochwowego. Produkt wskazany jest dla kobiet po 18 r.ż., nie należy go stosować przed wystąpieniem pierwszej miesiączki oraz po menopauzie.
Do substancji czynnych zawartych w produkcie należą: etonogestrel i etynyloestradiol.

Stosowanie dopochwowego systemu terapeutycznego Ginoring nie chroni przed zakażeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową np. HIV, kiłą czy HCV. W tym celu należy stosować dodatkowe barierowe środki antykoncepcyjne.

Mechanizm działania i skuteczność leku

Produkt Ginoring ma postać krążka, który po umieszczeniu w pochwie przez 3 tygodnie wydziela do organizmu odpowiednie dawki hormonów - etonogestrelu (komponenta gestagenowa) i etynyloestradiolu (komponenta estrogenowa).

Wspólne działanie obu substancji blokuje uwalnianie gonadotropin przez przysadkę i tym samym hamuje wystąpienie owulacji. Jest to główny mechanizm zapobiegania ciąży podczas stosowania złożonych hormonalnych środków antykoncepcyjnych .

Skuteczność antykoncepcyjna systemu terapeutycznego Ginoring jest co najmniej taka sama jak złożonych doustnych środków antykoncepcyjnych, wskaźnik Pearla wynosi tu 0,96.

Skład leku

W jednym opakowaniu preparatu Ginoring zawarty jest jeden system terapeutyczny dopochwowy, który zapewnia ochronę antykoncepcyjną w ciągu jednego cyklu miesiączkowego trwającego 28 dni. Cena produktu oscyluje w granicach 40 zł.

Jeden krążek Ginoring zawiera 11,0 mg etonogestrelu i 3,474 mg etynyloestradiolu. W ciągu doby uwalnia on do organizmu średnio 0,120 mg etonogestrelu i 0,015 mg etynyloestradiolu.

Wśród substancji pomocniczych zawartych w leku Ginoring wyróżniamy m.in.: etylen, octanu winylu kopolimer, 28% octanu winylu poliuretan.

Jak stosować Ginoring?

Ginoring jest elastycznym, przezroczystym i bezbarwnym pierścieniem dopochwowym o średnicy 54mm. Pacjentka zakłada go samodzielnie. W tym celu należy przybrać wygodną pozycję np. unieść jedną nogą, przykucnąć lub położyć się, ścisnąć krążek i umieścić go w pochwie tak, by nie przeszkadzał.

Produkt powinien pozostać w ciele przez 3 tygodnie. Krążek należy samodzielnie usunąć z pochwy tego samego dnia tygodnia i o podobnej porze, w którym był zakładany.

Następny tydzień jest czasem przerwy od stosowania systemu Ginoring. W tym okresie nie ma jednak potrzeby korzystania z dodatkowych środków antykoncepcyjnych. Po 2-3 dniach od usunięcia stosowania systemu terapeutycznego dopochwowego Ginoring powinno rozpocząć się krwawienie z odstawienia, podobne do krwawienia miesięcznego, jednak zazwyczaj mniej obfite i bolesne.

Kolejny system terapeutyczny dopochwowy powinien być zastosowany dokładnie po 7 dniach od usunięcia poprzedniego, w ten sam dzień tygodnia i o podobnej porze, nawet jeśli krwawienie z odstawienia jeszcze nie ustąpiło.

W czasie codziennego stosowania należy kontrolować czy system terapeutyczny dopochwowy Ginoring nie przemieścił się lub wypadł, najlepiej robić to przed i po stosunku.

Produkt może być stosowany tak długo, jak hormonalna ochrona antykoncepcyjna jest pożądana i nie stanowi zagrożenia dla życia lub zdrowia pacjentki. Podczas terapii istnieje konieczność corocznej konsultacji u ginekologa.

Równoczesne stosowanie barierowych metod antykoncepcji lub środków higieny

Nie zaleca się jednoczesnego stosowania systemu terapeutycznego Ginoring oraz barierowych środków antykoncepcyjnych dla kobiet takich jak diafragma, kapturek naszyjkowy czy prezerwatywa dla kobiet. Pierścień może utrudniać prawidłowe umieszczenie tych środków ochrony i zmniejszać ich skuteczność.

Na bezpieczeństwo i skuteczność antykoncepcji za pomocą Ginoringu nie ma wpływu stosowanie globulek przeciwgrzybiczych i środków plemnikobójczych.

Także używanie tamponów jest bezpieczne, jedyne ryzyko wiąże się z przypadkowym wysunięciem systemu terapeutycznego podczas usuwania środka higienicznego.


Jak rozpocząć stosowanie dopochwowego systemu terapeutycznego?

Przed rozpoczęciem terapii preparatem Ginoring niezbędna jest konsultacja ginekologiczna, a także należy wykonać test ciążowy. Specjalista po badaniu fizykalnym i ocenie indywidualnych czynników ryzyka żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej zdecyduje, czy jest to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza forma antykoncepcji.

Sposób rozpoczęcia terapii systemem dopochwowym Ginoring zależy od metod antykoncepcji stosowanych dotychczas. Jeśli w poprzednim cyklu miesięcznym nie stosowano hormonalnego środka antykoncepcji hormonalnej, pierścień należy założyć pierwszego dnia cyklu (pierwszego dnia miesiączki). Leczenie można rozpocząć także między 2. a 5. dniem cyklu miesięcznego, ale wtedy przez pierwsze 7 dni stosowania systemu terapeutycznego dopochwowego Ginoring należy stosować dodatkowe mechaniczne metody antykoncepcji.

Jeśli w poprzednim cyklu miesięcznym stosowano złożonego hormonalnego środka antykoncepcyjnego i można potwierdzić, że terapia była prawidłowo prowadzona, a pacjentka nie jest w ciąży, pierścień Ginoring można założyć w dowolnym dniu cyklu.

Jeśli dotychczas stosowano środki antykoncepcyjne zawierające jedynie progesteron (minitabletka, iniekcja, implant) lub domaciczny system terapeutyczny uwalniający progesteron, terapię za pomocą produktu Ginoring można zacząć w dowolnym dniu cyklu miesięcznego. Pierścień można założyć w dniu usunięcia implantu lub systemu terapeutycznego uwalniającego progesteron, a w przypadku iniekcji w dniu, w którym zaplanowano kolejny zastrzyk. Przez pierwsze 7 dni stosowania systemu terapeutycznego dopochwowego Ginoring należy stosować dodatkowe mechaniczne metody antykoncepcji.

Jak stosować lek po poronieniu?

W przypadku poronienia w pierwszym trymestrze ciąży antykoncepcję systemem terapeutycznym Ginoring można zacząć natychmiast. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków ochronnych.

Jeśli do poronienia doszło w drugim trymestrze ciąży lub pacjentka urodziła, terapię można rozpocząć w czwartym tygodniu po zakończeniu ciąży. Przez pierwsze 7 dni stosowania systemu terapeutycznego dopochwowego Ginoring należy stosować dodatkowe mechaniczne metody antykoncepcji.

Modyfikacja leczenia

W wyjątkowych sytuacjach żeby uniknąć krwawienia z odstawienia w danym miesiącu można pominąć zalecaną przerwę między kolejnymi systemami terapeutycznymi. Nowy pierścień należy użytkować wtedy przez 3 tygodnie i po tym czasie zastosować zalecaną siedmiodniową przerwę. Przy takim postępowaniu pacjentka może obserwować plamienia lub krwawienia śródcykliczne.

By zmienić termin krwawienia z odstawienia na inny dzień tygodnia, należy skrócić zalecaną przerwę między kolejnymi systemami terapeutycznymi o dowolną liczbę dni. Im przerwa jest krótsza, tym zwiększa się prawdopodobieństwo, że krwawienie to nie wystąpi.

e-Recepta online 44.99 ZŁ

Leki na potencje, leki stałe, antykoncepcja stała, przedłużenie terapii w chorobach przewlekłych.

Czas realizacji do 1 godziny roboczej*

Antykoncepcja awaryjna 49.99 ZŁ

Tabletka 'po', tabletka dzień po, tabletka do 72h, pigułka po.

Czas realizacji do 1 godziny roboczej*

Ginoring - Cena, refundacja

Produkt leczniczy Ginoring nie znajduje się na liście leków refundowanych, a jego cena jest uzależniona od wielkości opakowania.

  • Ginoring (0,12 mg + 0,015 mg/24 h system terapeutyczny dopochwowy 1 szt.) - cena wynosi ok. 49 zł
  • Ginoring (0,12 mg + 0,015 mg/24 h system terapeutyczny dopochwowy 3 szt.) - cena wynosi ok. 129 zł

Ceny podane są jedynie orientacyjne i mogą zostać zmienione w przyszłości.

Niewłaściwe stosowanie preparatu Ginoring

Podczas stosowania systemu terapeutycznego dopochwowego Ginoring niezgodnie z zaleceniami może zmniejszać skuteczność antykoncepcji. Jeśli podczas błędu w używaniu produktu Ginoring doszło do stosunku, należy upewnić się, że pacjentka nie jest w ciąży.

Co zrobić jeśli zapomniałam zmienić krążek w terminie?

W przypadku gdy system terapeutyczny dopochwowyGinoring był stosowany przez czas dłuższy niż zalecano, należy jak najszybciej usunąć pierścień i zrobić tygodniową przerwę w terapii. Po 7 dniach o podobnej porze powinno się założyć nowy system terapeutyczny dopochwowy Ginoring.

Jeśli stosowanie systemu terapeutycznego dopochwowego Ginoring trwało krócej niż 4 tygodnie, skuteczność antykoncepcji nie uległa osłabieniu. Jeśli jednak minęło więcej niż 4 tygodnie, skuteczność antykoncepcji mogła zostać zmniejszona.

W przypadku gdy przerwa w stosowaniu produktu Ginoring była dłuższa niż zalecane 7 dni, należy niezwłocznie założyć nowy system terapeutyczny. Przez pierwsze 7 dni terapii należy stosować dodatkowe mechaniczne metody antykoncepcji.

Co zrobić jeśli Ginoring wysunął mi się z pochwy?

Jeśli system terapeutyczny dopochwowy Ginoring wysunął się z pochwy i znajdował się poza nią przez mniej niż 3 godziny, skuteczność antykoncepcji nie została osłabiona. W takiej sytuacji należy obmyć produkt letnią wodą i jak najszybciej ponownie założyć.

Jeśli pierścień znajdował się poza pochwą przez okres dłuższy niż 3 godziny, skuteczność antykoncepcji mogła ulec osłabieniu. Jeśli doszło do tego w pierwszym lub drugim tygodniu terapii Ginoringiem, zaleca się jak najszybsze ponowne założenie produktu. Przez 7 kolejnych dni należy wtedy stosować dodatkowe mechaniczne metody antykoncepcji.

Jeśli krążek znajdował się poza pochwą przez dłużej niż 3 godziny w trzecim tygodniu stosowania preparatu, można postąpić dwojako. Pierwszą opcją jest wyrzucenie dotychczas stosowanego systemu, niezwłoczne założenie nowego i stosowanie go przez kolejne 3 tygodnie. W takim przypadku krwawienie z odstawienia może nie być obserwowane, a pojawić się mogą plamienia lub krwawienie śródcykliczne.

Druga procedura polega na wyrzuceniu dotychczas stosowanego systemu terapeutycznego i odczekaniu z nałożeniem nowego do czasu pojawienia się krwawienia z odstawienia (nie dłużej niż tydzień od usunięcia pierścienia).

Możliwe działania niepożądane preparatu Ginoring

Najczęstsze działania niepożądane

Najczęstszymi objawami niepożądanymi podczas terapii systemem dopochwowym Ginoring są: zapalenie pochwy, upławy, świąd zewnętrznych narządów płciowych, tkliwość piersi, bolesne miesiączkowanie, bóle miednicy, zmniejszenie popędu płciowego, objawy depresji, wzrost masy ciała, ból brzucha, nudności, zmiany skórne - trądzik. Jeśli u pacjentki wystąpią zmiany nastroju lub objawy depresji, również krótko po rozpoczęciu leczenia, zaleca się, aby skonsultowała się z lekarzem.

Stosowanie krążka dopochwowego może wiązać się również z uczuciem dyskomfortu.

Do często występujących objawów niepożądanych należą: zakażenie dróg moczowych, zaburzenia miesiączkowania, krwawienia podczas stosunku, bóle głowy, zaparcia lub biegunki, zmiany skórne, bóle i kurcze mięśni, hipertensja (wzrost ciśnienia), obniżenie nastroju, drażliwość, zmęczenie, zwiększenie apetytu.

Rzadziej występujące działania niepożądane

Bardzo rzadko podczas stosowania systemu terapeutycznego dopochwowego Ginoring może dojść do wzrostu ciśnienia tętniczego, zaburzenia funkcji wątroby, ostrego zapalenia trzustki, reakcji alergicznych - w tym obrzęku naczynioruchowy czy zaostrzenia objawów nieswoistych zapaleń jelit.

Ginoring a ryzyko zakrzepowo-zatorowe

U wszystkich kobiet podczas stosowania złożonych hormonalnych środków antykoncepcyjnych istnieje zwiększone ryzyko rozwoju żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej w postaci zatorowości płucnej lub zakrzepicy żył kończyn dolnych. Objawami żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej mogą być: obrzęk i ból kończyny unaczynionej zajętą przez zakrzepicę żyły, a także ból serca, krwioplucie i duszność.

Podczas stosowania systemu terapeutycznego dopochwowego Ginoring istnieje ryzyko rozwoju powikłań żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej. Ryzyko to zwiększa się szczególnie przy: wrodzonej lub nabytej nadkrzepliwości krwi - niedobór antytrombiny III, niedobór białka C lub S, operacji w obrębie kończyn dolnych lub miednicy i długotrwałym unieruchomieniu, predyspozycji rodzinnej, wieku >35 lat, otyłości).

Objawami zakrzepicy żył głębokich kończyn dolnych są m.in.: jednostronny obrzęk nogi i/lub stopy, zaczerwienienie i zwiększone ucieplenie zajętej kończyny oraz tkliwość i ból w nodze, który może być odczuwalny jedynie podczas chodzenia lub stania.

Objawami zatorowości płucnej są: nagłe spłycenie oddechu lub jego przyspieszenie, atak kaszlu czasem połączony z krwiopluciem, bóle w klatce piersiowej i uczucie kołatania serca, zamroczenie lub zawroty głowy.

Terapia preparatem Ginoring może sprzyjać także tętniczym zaburzeniom zakrzepowo-zatorowym. Ryzyko to jest szczególnie wysokie przy: hiperhomocysteinemii, zespole antyfosfolipidowym, cukrzycy z powikłaniami naczyniowymi, ciężkim nadciśnieniu tętniczym, ciężkiej dyslipoproteinemii, wieku >35 lat, nikotynizmie, otyłości).

Objawami napadu naczyniowo-mózgowego mogą być m.in.: nagłe jednostronne drętwienie, osłabienie twarzy, rąk lub nóg, trudności z chodzeniem, zaburzenia równowagi, trudności z mówieniem lub rozumieniem, trudności z widzeniem, ból głowy, utrata przytomności, omdlenie z drgawkami lub bez.

Objawami zawału są m.in: ból w klatce piersiowej o charakterze ucisku, dyskomfortu promieniujące do lewej ręki, żuchwy, nadbrzusza, spłycenie oddechu, przyspieszone lub nieregularne bicie serca, uczucie niestrawności, nudności, wymioty, pocenie się, zawroty głowy, niepokój.

Ginoring a nowotwory

W niektórych badaniach obserwowano wzrost ryzyka raka szyjki macicy u kobiet długotrwale (powyżej 5 lat) stosujących złożone preparaty antykoncepcyjne. Nie wiadomo jednak do jakiego stopnia wpływ na to ma zwiększone narażenie na zakażenie wirusem HPV, który jest główną przyczyną rozwoju raka szyjki macicy.

Obserwuje się również nieznacznie większe ryzyko rozpoznania raka piersi, jednak znika ono w ciągu 10 lat od zaprzestania stosowania leków hormonalnych.

Zaobserwowano także wzrost częstotliwości łagodnych nowotworów wątroby, a jeszcze rzadziej nowotworów złośliwych.

Czy produkt Ginoring można przedawkować?

Do tej pory nie opisano przypadków przedawkowania złożonego hormonalnego produktu antykoncepcyjnego Ginoring. Zakłada się jednak, że ewentualne przedawkowanie mogłoby skutkować pojawieniem się nudności, wymiotów czy krwawienia z dróg rodnych.

W takim wypadku należałoby usunąć dopochwowy system terapeutyczny tak szybko jak to możliwe, następnie zastosować leczenie objawowe. Nie istnieje swoista odtrutka na substancje czynne zawarte w preparacie Ginoring.

Gdzie można zgłaszać działania niepożądane?

W razie wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych, należy skontaktować się z lekarzem lub powiadomić o tym inny, wykwalifikowany personel medyczny. Skutki uboczne można także bezpośrednio zgłaszać do Departamentu Monitorowania Niepożądanych Działań Produktów Leczniczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Preparatów Biobójczych.

Przeciwwskazania oraz środki ostrożności

Jakie są przeciwskazania do stosowania produktu Ginoring?

Systemu terapeutycznego Ginoring nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Stosowanie złożonych hormonalnych środków antykoncepcyjnych takich jak dopochwowy system terapeutyczny Ginoring przeciwwskazane jest w przypadku: ciąży lub karmienia piersią, czynnej lub przebytej żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej oraz przy wystąpieniu jej czynników ryzyka , czynnych lub przebytych tętniczych zaburzeń zakrzepowo-zatorowych oraz przy wystąpieniu ich czynników ryzyka, przebytego ostrego zapalenia trzustki współwystępującego z ciężką hipertriglicerydemią, ciężkiej choroby wątroby do czasu powrotu parametrów wątrobowych do normy, obecnych lub przebytych nowotworów wątroby, choroby serca tj. migotanie przedsionków i uszkodzenie zastawki, zapalenie trzustki, podejrzenia lub rozpoznania nowotworów narządów rodnych lub piersi, zależnych od hormonów płciowych, krwawienia z pochwy o nieznanej etiologii.

Ze względu na wyższe ryzyko ciężkich zaburzeń sercowo-naczyniowych złożone środki antykoncepcyjne przeciwwskazane są także u kobiet >35 roku życia, szczególnie palących papierosy.

Trudności z zakładaniem dopochwowego krążka Ginoring lub predyspozycja do jego wypadania może dotyczyć kobiet z obniżeniem narządu rodnego, obniżeniem pęcherza lub odbytnicy, tendencją do zaparć.

Interakcje z innymi lekami

Preparatu Ginoring nie należy stosować jednocześnie z lekami zawierającymi ombitaswir, parytaprewir, rytonawir lub dasabuwir ze względu na ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności wątroby.

Stosować ostrożnie z lekami takimi jak: fenytoina, fenobarbital, prymidon, bosentan, karbamazepina, ryfampicyna oraz produktami zawierającymi ziele dziurawca, gdyż jednoczesna terapia może powodować krwawienia śródcykliczne i zmniejszać skuteczność antykoncepcji.

Ginoring a alkohol

Nie wykazano dotychczas, by alkohol miał negatywny wpływ na skuteczność antykoncepcji hormonalnej. Jednakże upojenie alkoholowe zwiększa ryzyko wystąpienia błędu podczas leczenia antykoncepcyjnego.

Ginoring a ciąża

Stosowanie dopochwowego systemu terapeutycznego Ginoring przeciwwskazane jest w okresie ciąży. Jeśli pacjentka zajdzie w ciążę podczas terapii, należy jak najszybciej zaprzestać używania krążków.
Dotychczasowe badania nie wskazują, żeby istniało ryzyko wystąpienia wad wrodzonych u płodów matek, które stosowały dwuskładnikową antykoncepcję przed zajściem w ciążę lub nieumyślnie podczas wczesnego etapu ciąży.

Ginoring a karmienie piersią

Substancje czynne zawarte w preparacie Ginoring mogą mieć negatywny wpływ na ilość i jakość pokarmu kobiecego. Z tego względu antykoncepcja hormonalna za pomocą systemu dopochwowego przeciwwskazana jest do czasu odstawienia dziecka od piersi.

Ginoring a prowadzenie pojazdów

Do tej pory nie przeprowadzono badań dotyczących wpływu produktu Ginoring na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. U kobiet stosujących inne złożone preparaty antykoncepcyjne nie obserwowano żadnych działań niepożądanych utrudniających wykonywanie tych czynności.

Przed użyciem leku należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ każdy lek niewłaściwie stosowany może zagrażać życiu lub zdrowiu. Dokładne informacje dotyczące charakterystyki produktu znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania preparatu.

Dane zamieszczone w artykule mają charakter jedynie informacyjny, nie zastępują przepisów prawnych i nie mogą zostać podstawą do jakichkolwiek roszczeń.

Podsumowanie informacji dotyczących leku Ginoring

Substancja czynna: Etonogestrel i etynyloestradiol

Wskazania: Ochrona przed ciążą

Zastosowanie: Krążek dopochwowy

Dawkowanie: 1 krążek na 3 tygodnie, później 7 dni przerwy

Główne przeciwwskazania: Ciąża i okres karmienia piersią; Incydenty i czynniki stwarzające ryzyko żylnej choroby zakrzepowo zatorowej (oporność na białko C lub S, niedobór antytrombiny III, rozległa operacja związana z długotrwającym unieruchomieniem, choroby naczyń mózgowych, hiperhomocysteinemia, obecność przeciwciał antyfosfolipidowych); Wiek >35 r.ż. szczególnie przy równoczesnym paleniu papierosów; Nowotwór piersi, endometrium lub wątroby

Główne działania niepożądane: Zapalenie pochwy, upławy, świąd zewnętrznych narządów płciowych, tkliwość piersi, bolesne miesiączkowanie, bóle miednicy, zmniejszenie popędu płciowego, depresja, wzrost masy ciała, bóle brzucha, nudności, trądzik.

Inne popularne leki:

Ginoring

Inni czytali również

Ventolin - stosowanie, cena, dawkowanie i informacje o leku
Ventolin - stosowanie, cena, dawkowanie i informacje o leku

Ventolin to aerozol wziewny, inhalacyjny stosowany w przypadku skurczu oskrzeli lub odwracalnej obturacji dróg oddechowych. Substancją czynną preparatu jest salbutamol.

Charakterystyka produktów leczniczych
21.08.2021
Symfaxin ER – informacje o leku, dawkowanie oraz przeciwwskazania
Symfaxin ER – informacje o leku, dawkowanie oraz przeciwwskazania

Symfaxin ER to lek stosowany w psychiatrii, w leczeniu zaburzeń depresyjnych i lękowych. Należy do grupy leków SNRI, czyli selektywnie hamujących wychwyt zwrotny serotoniny i noradrenaliny.

Charakterystyka produktów leczniczych
26.05.2023
Antykoncepcja a dieta. Czy dieta przy antykoncepcji hormonalnej ma znaczenie?
Antykoncepcja a dieta. Czy dieta przy antykoncepcji hormonalnej ma znaczenie?

Jednym z częstych pytań dotyczących przyjmowania antykoncepcji hormonalnej jest wpływ diety na działanie pigułek antykoncepcyjnych. Których produktów unikać podczas stosowania antykoncepcji?

Artykuł
28.02.2023
Konsultacja z E-receptą za 39.99 ZŁ Tylko w najnowszej aplikacji!